Oferta

OPROGRAMOWANIE NA MIARĘ

Wszystko zaczyna się od pomysłu lub potrzeby, a te mogą przerodzić się we wspaniałe produkty. Radzimy sobie z tym doskonale. Wystarczy idea lub potrzeba biznesowa, a my korzystając z wiedzy i doświadczenia zmienimy to w produkt. Sprawimy, że podniesie się konkurencyjność, a biznes będzie rozwijał się sprawniej. Jeśli nie ma skonkretyzowanego pomysłu – to też nie problem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaproponujemy oprogramowanie ukierunkowane na rozwój konkretnego typu biznesu.

%
Polaków używa smartfonów

APLIKACJE MOBILNE

Ciągły pośpiech i nieprzebrana ilość docierający do nas danych sprawiają, że smartfony stały się nieodłącznym elementem naszej codzienności. Pomożemy Państwu to wykorzystać. Sprawimy, że klient który posiada takie urządzanie szybciej i sprawniej pozna Państwa ofertę. Pozwoli to także dotrzeć do klientów, których innymi metodami byście Państwo nie pozyskali. 
Posiadamy również doświadczenie w produkcji systemów, gdzie urządzanie mobilne pozwala zarządzać pracownikami. Stosując GPS oraz operacje raportowania możliwe jest zarządzanie zdalne zasobami ludzkimi, flotą pojazdu, a także zasobami magazynowymi i innymi aktywami firmy.

AUDYTY I USŁUGI DORADCZE

Audyty systemów informatycznych

Wraz z rozwojem firmy rośnie ilość sprzętu i oprogramowanie. Zdarza się, że jest to problemu, bądź koszty utrzymania stają się bardzo wysokie. Audyt pozwoli znaleźć słabe strony infrastruktury i pokaże gdzie mogą pojawić się problemy. 

Usługi doradcze z zakresu IT i bezpieczeństwa aplikacji

Nie wiesz jakie oprogramowanie wybrać? A może zaufać specjalistom? Pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązania oraz sprawnie wpiąć je w istniejącą w Państwa firmie infrastrukturę informatyczną.

programowanie, audyty informatyczne Wrocław