O Nas

tWORZYMY OPROGRAMOWANIE

soIT.pl stworzony został z pasji do oprogramowania i informatyki, przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i wdrażaniu rozwiązań dedykowanych. Od samego początku naszym celem było, dostarczać skrojony na miarę produkt stanowiący dla Klienta wartość. Nie tworzymy oprogramowania, którego jedynym, nadrzędnym celem jest wdrożone i wystawienie faktury. Chcemy, by każdego dnia nasze oprogramowanie optymalizowało procesy, usprawniało działanie i dawało większy zysk. Chcemy, aby rosło razem z firmą, dostosowując się do zmieniających się uwarunkowań biznesowych. Wiemy, że jesteśmy w stanie sprawić, że Klient będzie wracał do nas po kolejne produkty z przekonaniem, że po raz kolejny uda nam się razem stworzyć coś wspaniałego, dokładnie dostrojone do jego potrzeb.

Po pierwsze analiza

Na początek spotkamy się i porozmawiamy czego Państwo potrzebują. Dzięki temu, nie będziemy dostarczać kilkunastu niepotrzebnych funkcjonalności. Razem zdefiniujemy problemy, znajdziemy miejsca optymalizacji, podpowiemy co można zintegrować, a co zautomatyzować. Efektem tego będzie dokument analizy, czyli postawa dalszych działań.

Pracujemy z ludźmi

Naszym nadrzędnym celem jest, aby efekt końcowy zawsze odpowiadał oczekiwaniom. Dlatego na każdym etapie prac konsultujemy z Państwem powstające oprogramowanie. Pozwala to nadzorować i kontrolować powstający produkt oraz szybko reagować na potrzeby wprowadzenia w nim zmian. Jest to ważne, gdyż otoczenie i potrzeby biznesowe mogą zmienić się w trakcie prac.

Zapewniamy wsparcie

Chcemy, aby nasze rozwiązania służyły długo i rozwijały się wraz z Państwa biznesem. Dlatego zapewniamy szkolenia, wsparcie oraz możliwość rozwoju i rozbudowy systemów przez nas wytworzonych. Świadczona przez nas usługa serwisowa pozwala utrzymać produkt w idealnej kondycji, a także szybko reagować na zmiany m.in. systemów źródłowych i aktów prawnych.

TECHNOLOGIE

Nie boimy się żadnych wyzwań i technologii. Zawsze dobieramy środki techniczne do Państwa oczekiwań i finalnego produktu. Tworzymy zarówno aplikacje uruchamiane na komputerze klienckim, jak i aplikacje portalowe dostępne w oknie przeglądarki www oraz aplikacje mobilne dostępne na urządzeniach typy smartphone czy tablet. Programujemy w Kotlin, Java, C#, ale także w PHP, JavaScript czy Python. Potrafimy także dobrać, zainstalować i skonfigurować środowisko fizyczne oraz urządzenia sieciowe.

MetodYKI

Zawsze zależy nam na jakości oferowanego produkty i jego najlepszym dopasowaniu do Państwa potrzeb. Z tego względu na bieżąco w procesie jego powstawania pytamy się Klienta czy to co powstaje jest tym czego oczekuje. Dzięki temu relatywnie szybko możemy reagować, a produkt na bieżąco może być dostosowany do wymagań Klienta. Dlatego przeważnie pracujemy i często sugerujemy Klientowi zastosowanie metodyki zwinnej przy prowadzeniu projektu. 

oprogramowanie dedykowane, programowanie, scrum

ZALETY DLA KLIENTA

  1. ciągły monitoring i ocena powstającego produktu
  2. co sprint (najczęściej trzy tygodnie) gotowy jest kolejny fragment oprogramowania
  3. możliwość nanoszenia zmian w projekcie
  4. możliwość regulacji zakresu projektu
  5. produkt jest lepiej dopasowany
  6. mniej biurokracji

Nasza znajomość SCRUM'a potwierdzona jest certyfikatami!

Zdarzają się projekty, gdy metodyki zwinne nie sprawdzają się lub Klient wymaga aby sformalizować prowadzenie projektu i dokumentacji projektowej. Takich wyzwań również się nie obawiamy. Posiadamy certyfikaty PRINCE2 Practitionel i zgodnie z tą metodyką prowadzimy projekty jeśli takie jest życzenie lub wymóg Klienta. 

JESTEŚMY NAJLEPSI

...chociaż i My mamy wady

pijemy za dużo kawy

obsesyjnie dbamy o jakość kodu

nie znosimy się spóźniać